Aktualnie znajdujesz sie na: StartO firmie

O firmie

 • "Kram" Firma Handlowo-Usługowa jest firmą rodzinną o wieloletniej tradycji. Założyła firmę na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych Janina Płatek, następnie dołączyli do niej mąż córki Adam oraz synowie Jarek i Tomek. W tym właśnie okresie rozpoczął swoją działalność pierwszy sklep techniczny przy ul. Traugutta w Nidzicy, w którym prowadzono sprzedaż elektronarzędzi i narzędzi. Po trzech latach działalności firma zmieniła siedzibę z ul. Traugutta na ul. Olsztyńską.

  IMG_2982_(1024_x_768)_1.jpg     IMG_3021__1024_x_768_.jpg

  Przez cały czas prowadzenia własnej działalności dążymy do zaspokajania potrzeb naszych klientów, poprzez ciągłe wzbogacanie oferty handlowej, w której znajdują się produkty producentów polskich i zagranicznych legitymujących się certyfikatami najwyższej jakości tych towarów, oraz poprzez doskonalenie naszej kadry z działu obsługi klienta i magazynu. Zależy nam, aby klient raz robiący u nas zakupy powracał wielokrotnie, zawsze jednakowo dobrze obsłużony i zadowolony z dokonanego wyboru.

  Klientami naszej firmy są pojedynczy konsument, oraz firmy, ale łączy ich jedno - są dla nas jednakowo ważni, ponieważ dzięki nim mamy pracę i to oni są dla nas motywacją i inspiracją.

   

  Zapraszamy do satysfakcjonującej współpracy!